Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pt maja 03, 2024 17:57



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 325 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 22  Następna strona
 Punkty- za co je przydzielamy? 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr cze 08, 2005 7:39
Posty: 2702
Lokalizacja: Paragwaj
Post 
Cytuj:
To jakie proponujesz na lato?

Tak jakby świat składał się tylko z glanów i sandałów...
Trampki-już wspomniane, czy cała reszta obuwia sportowego.
Wszelkie pantofle- z lekkich, naturalnych materiałów, a do tego wygodne. Albo na obcasie na bardziej oficjalne uroczystości. I pewnie jeszcze masa innych typów obuwia, którego mogę nie znać będąc facetem.
Cytuj:
Ale to i tak tylko na zimę bo latem trzeba ciałko wystawiać na słoneczko. ;]

O tak i to oby jak najwięcej. :D Choć może będę męską świnią, ale mimo wszystko powiem- z wyłączeniem niektórych okazów urody odbiegających w sposób znaczący od kanonów piękna...
Cytuj:
Jednemu fasonowi jestem wierna od wielu lat: dwa paski, bez obcasów.

Ło matko z dzieckiem... Mój top 1 znienawidzony fason. Możliwe, że wygodny (nigdy nie nosiłem sandałów i nie zamierzam). Ale tak maksymalnie bezpłciowy, bez jakiegokolwiek polotu, minimalistyczny, bez wyrazu. Wykastrowany bym rzekł.
Dla mnie wszystko co na zewnątrz jest manifestacją. To co nosze świadczy o mnie, w pewnym stopniu wyraża mnie, uzewnętrznia mnie i moją przynależność do świata. A sandał nie manifestuje mi nic pozytywnego. Już nieskończenie bardziej wole pocić się w glanach niż założyć sandały...

_________________
Shame on the night
for places I've been and what I've seen
for giving me the strangest dreams
But you never let me know just what they mean
so oh oh so shame on the night alright
And shame on you


Wt lut 26, 2008 22:43
Zobacz profil

Dołączył(a): Cz gru 07, 2006 8:54
Posty: 3956
Post 
Cytuj:
Tak jakby świat składał się tylko z glanów i sandałów...
Trampki-już wspomniane, czy cała reszta obuwia sportowego.
Wszelkie pantofle- z lekkich, naturalnych materiałów, a do tego wygodne. Albo na obcasie na bardziej oficjalne uroczystości. I pewnie jeszcze masa innych typów obuwia, którego mogę nie znać będąc facetem.


Taaa, trampki na lato, a potem zdejmuje je w domu i wali stęchlizną. Nie dzięki. ;]
Reszta też, niby przewiewna, ale to jednak zawsze jakaś ilość materiału, która grzeje stopę. A japoneczki elegancko całą odsłaniają dzięki czemu skóra może oddychać, a stopa się nie poci, a co za tym idzie nie wali jak sto pięćdziesiąt. ;]

Cytuj:
No, może troszkę przesadziłem Mruga 2 Rzeczywiście, nie do wszystkiego pasują, ale miałem raczej na myśli bardziej ten "wakacyjny" ubiór, tzn bardziej "na luzie", a więc: do spodni, jeansów, letniej spódnicy. Czaicie w czym rzecz?


Kto w latem w jeansach chodzi? No chyba, że to lato 14*C, ale jak masz na termometrze 25*+ no to sory, w jeansy mają Ci się kobiety (i faceci) bawić? Chociaż jak ktoś lubi się pocić to jego wola.

Do letniej spódnicy trampki na pewno nie pasują. To już lepiej jakieś tramkopodobne adidasy do jeansowej mini, ale to też na ciepłe lato nie za dobre rozwiązanie.

_________________
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln


Śr lut 27, 2008 6:32
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sty 28, 2008 19:25
Posty: 731
Post 
Zazwyczaj latem noszę podobne do takich (proszę nie sugerować się kolorami, ciężko było znaleźć przykłady fasonów):
http://photos03.allegro.pl/photos/orygi ... /315724046
http://photos03.allegro.pl/photos/orygi ... /319296514
A jak mnie nogi bolą, albo jak w planach jest dłuższa trasa to japonki jednak i jak najbardziej:
Obrazek
A na rower i do (prowadzenia) samochodu takie (lub zwykłe tenisówki):
Obrazek

Się zrobił temat o modzie :)
no to jakie buty lubię u mężczyzn, a jakich nie... Wiem, ze to nie na każdą pogodę, ale strasznie mi się podobają ciemne buty sportowe... takie trochę na granicy elegancji (ciemne - więc bielą się nie rzucają w oczy jak adidaski, ale są kształtne). Niech no poszukam, coś w tym stylu...
http://photos04.allegro.pl/photos/400x3 ... 12682003_2
Natomiast strasznie nie lubię czegoś takiego na męskich nogach:
http://photos03.allegro.pl/photos/400x3 ... /312601630
W ogóle jakiekolwiek z ostrymi długimi czubami na męskich (a nawet damskich) nogach to nieporozumienie.

_________________
Prof. dr hab. Joanna Senyszyn:
"Gdyby głupota miała skrzydła, minister Kopacz fruwałaby niczym gołębica."
http://powiedz-nie.c0.pl/


Śr lut 27, 2008 10:08
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr cze 08, 2005 7:39
Posty: 2702
Lokalizacja: Paragwaj
Post 
Cytuj:
Taaa, trampki na lato, a potem zdejmuje je w domu i wali stęchlizną. Nie dzięki. ;]
Reszta też, niby przewiewna, ale to jednak zawsze jakaś ilość materiału, która grzeje stopę. A japoneczki elegancko całą odsłaniają dzięki czemu skóra może oddychać, a stopa się nie poci, a co za tym idzie nie wali jak sto pięćdziesiąt. ;]

Bez przesady. Polska ma bliżej do koła podbiegunowego niż równika i lat też nie mamy jakoś specjalnie ciepłych. Ile w zeszłym roku było dni powyżej 25 stopni? W lipcu było ich kilka, dobrze pamiętam że lipiec był chłodny. Sierpień wiele lepszy nie był. Wrzesień, to już tylko cud sprawi, że temperatura sięgnie powyżej 25. Już dobrze jest jak nie spadnie poniżej 20... Maj czerwiec-praktycznie to samo. U nas zazwyczaj nie ma upałów, a z doświadczenia wiem, że nawet przy 25 stopniach stopa nie poci się w adidasach. Ba, nawet w gumiakach da się wytrzymać :D

Cytuj:
W ogóle jakiekolwiek z ostrymi długimi czubami na męskich (a nawet damskich) nogach to nieporozumienie.

A ja nosze z długimi, ostrymi czubkami. Okazjonalnie, bo okazjonalnie, ale są praktyczne, wygodne, etc;]
Obrazek

_________________
Shame on the night
for places I've been and what I've seen
for giving me the strangest dreams
But you never let me know just what they mean
so oh oh so shame on the night alright
And shame on you


Śr lut 27, 2008 10:20
Zobacz profil

Dołączył(a): Cz gru 07, 2006 8:54
Posty: 3956
Post 
Cytuj:
Bez przesady. Polska ma bliżej do koła podbiegunowego niż równika i lat też nie mamy jakoś specjalnie ciepłych. Ile w zeszłym roku było dni powyżej 25 stopni? W lipcu było ich kilka, dobrze pamiętam że lipiec był chłodny. Sierpień wiele lepszy nie był. Wrzesień, to już tylko cud sprawi, że temperatura sięgnie powyżej 25. Już dobrze jest jak nie spadnie poniżej 20... Maj czerwiec-praktycznie to samo. U nas zazwyczaj nie ma upałów, a z doświadczenia wiem, że nawet przy 25 stopniach stopa nie poci się w adidasach. Ba, nawet w gumiakach da się wytrzymać Suszę zęby


No, a np. w 2006 r chyba przez 90% lata temp. utrzymywała się w granicach 25-30+, pamiętam bo wtedy byłem w wojsku akurat. Raz mamy lata średnie, raz chłodne, a raz mega gorące, ot nasz klimat. ;p I w takich upałach to ja sobie nie wyobrażam kobiet w adidasach lub trampkach. Japoneczki górą (oczywiście tylko na kobietach, na facetach to jest gej). ;]

_________________
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln


Śr lut 27, 2008 10:59
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So sty 29, 2005 15:56
Posty: 1576
Post 
Minus:
- siedzi pół dnia na forum.wiara.pl: -100,
- ... w dziale "Rodzina chrześcijańska" przeklinając prezerwatywy: kolejne -1000,
- ... kiedy sama nie współżyje: kwadrat sumy powyższych.

_________________
Mors dicit


Śr lut 27, 2008 11:06
Zobacz profil

Dołączył(a): Cz gru 07, 2006 8:54
Posty: 3956
Post 
nospheratu napisał(a):
Minus:
- siedzi pół dnia na forum.wiara.pl: -100,
- ... w dziale "Rodzina chrześcijańska" przeklinając prezerwatywy: kolejne -1000,
- ... kiedy sama nie współżyje: kwadrat sumy powyższych.


owned

_________________
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln


Śr lut 27, 2008 12:00
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr maja 09, 2007 7:24
Posty: 4028
Post 
czeresniowa napisał(a):
Niech no poszukam, coś w tym stylu...
http://photos04.allegro.pl/photos/400x3 ... 12682003_2

Heh, właśnie bardzo podobne buty noszę :-)
czeresniowa napisał(a):
Natomiast strasznie nie lubię czegoś takiego na męskich nogach:
http://photos03.allegro.pl/photos/400x3 ... /312601630

Ja też takich nie cierpię - wyglądają jak jakieś kajaki, możnaby nimi doły w piaskownicy kopać.
czeresniowa napisał(a):
W ogóle jakiekolwiek z ostrymi długimi czubami na męskich (a nawet damskich) nogach to nieporozumienie.

Zgadzam się - wyglądają jak butki pazia ze średniowiecza, a do tego mogą zniekształcić stopę. Moja babcia ma stopy zniekształcone właśnie od noszenia spiczastych butów :/

Co do pogody w zeszłym lecie - dajcie spokój, było masakrycznie gorąco.
Ja nie mogę wytrzymać temperatury powyżej 25 stopni, w lecie się męczę jak pies husky.


Śr lut 27, 2008 12:12
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sie 05, 2005 12:10
Posty: 1239
Post 
Nosferatu powinieneś dostać za te wypowiedz ,,srebrne usta"
Cytuj:
Minus:
- siedzi pół dnia na forum.wiara.pl: -100,
- ... w dziale "Rodzina chrześcijańska" przeklinając prezerwatywy: kolejne -1000,
- ... kiedy sama nie współżyje: kwadrat sumy powyższych.
:-D


Śr lut 27, 2008 13:13
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr cze 08, 2005 7:39
Posty: 2702
Lokalizacja: Paragwaj
Post 
Cytuj:
No, a np. w 2006 r chyba przez 90% lata temp. utrzymywała się w granicach 25-30+, pamiętam bo wtedy byłem w wojsku akurat.

Też pamiętam, rowy kopałem. Czytaj "eksplorowałem stanowiska archeologiczne". I ciepły był w sumie tylko lipiec, naprawdę gorący. W sierpniu było już normalnie, a wrzesień wiadomo- bluzy już wieczorami nosiłem.
Cytuj:
(oczywiście tylko na kobietach, na facetach to jest gej)

Co do tego ostatniego to wybitnie się zgodze;]

_________________
Shame on the night
for places I've been and what I've seen
for giving me the strangest dreams
But you never let me know just what they mean
so oh oh so shame on the night alright
And shame on you


Śr lut 27, 2008 21:12
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 24, 2006 18:13
Posty: 2267
Lokalizacja: Poznań
Post 
jeszcze klika minusów

- robi z siebie gwiazdę
- bezczelna
- pyszna, wyniosła, łażąca ciągle z uniesioną głową - "mnie to nie obchodzi" "ja nie odpisuje na sms-y" "dla mnie puby to szkoda czasu" itp, a co za tym idzie - brak poczucia humoru
- nie współczująca
- nie umiejąca pogadać z kimś "od serca"

_________________
[i]Żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi, bo nie jesteś sam[/i] :)


Cz lut 28, 2008 16:30
Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 24, 2006 18:13
Posty: 2267
Lokalizacja: Poznań
Post 
Teresse napisał(a):
Minus:
- niski wzrost


Teresse, piszesz o mnie :( :( Dziękuję, że uważasz mnie za bezwartościowego człowieka tylko dlatego, że mam 176 cm wzrostu (wina genów - mam to po moim ojcu, a mama też jest średniego wzrostu - 165 cm) :( Niestety nie każdego Pan Bóg obdarował super wysokim wzrostem i co za tym idzie - przystojnością :? oraz tym, że ma się to powodzenie u kobiet :( Ale dziękuję Mu za to, że mnie stworzył takiego, jakim jestem. Dziękuję Mu, że jestem zdrowy, że udziela mi wielu łask.

_________________
[i]Żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi, bo nie jesteś sam[/i] :)


Pn mar 10, 2008 19:59
Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz wrz 06, 2007 21:26
Posty: 520
Post 
Bartas napisał(a):
Teresse napisał(a):
Minus:
- niski wzrost


Teresse, piszesz o mnie :( :( Dziękuję, że uważasz mnie za bezwartościowego człowieka tylko dlatego, że mam 176 cm wzrostu .


Bartas, nie martw się :glaszcze: , ja jestem o dokładnie 4 cm niższa i dobrze mi z tym :-D

_________________
Make a good thing better.
Mój Bóg i moje wszystko.


Pn mar 10, 2008 20:25
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lip 26, 2007 17:46
Posty: 2030
Post 
Bartas napisał(a):
Teresse napisał(a):
Minus:
- niski wzrost


Teresse, piszesz o mnie :( :( Dziękuję, że uważasz mnie za bezwartościowego człowieka tylko dlatego, że mam 176 cm wzrostu (wina genów - mam to po moim ojcu, a mama też jest średniego wzrostu - 165 cm) :( Niestety nie każdego Pan Bóg obdarował super wysokim wzrostem i co za tym idzie - przystojnością :? oraz tym, że ma się to powodzenie u kobiet :( Ale dziękuję Mu za to, że mnie stworzył takiego, jakim jestem. Dziękuję Mu, że jestem zdrowy, że udziela mi wielu łask.

Dla mnie na przykład jesteś za wysoki. Uwielbiam małych faccecików w typie Elijaka Wooda.

_________________
Jestem panteistką.
"Nasze ciała są zbudowane z pyłu pochodzącego z gwiazd (...) Jesteśmy dziećmi gwiazd, a gwiazdy są naszym domem. Może właśnie dlatego zachwycamy się gwiazdami i Drogą Mleczną."
(Carl Sagan)


Pn mar 10, 2008 20:30
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lip 26, 2007 17:46
Posty: 2030
Post 
Elijaha Wooda rzecz jasna :-)

_________________
Jestem panteistką.
"Nasze ciała są zbudowane z pyłu pochodzącego z gwiazd (...) Jesteśmy dziećmi gwiazd, a gwiazdy są naszym domem. Może właśnie dlatego zachwycamy się gwiazdami i Drogą Mleczną."
(Carl Sagan)


Pn mar 10, 2008 20:31
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 325 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 22  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL