Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pt maja 17, 2024 8:07



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 3 ] 
 Radio Maryja. Wtf? 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): N wrz 25, 2005 6:31
Posty: 29
Post Radio Maryja. Wtf?
Jakie macie opinie o radiu Maryja? Moim zdaniem to co oni wyprawiaja to się w pale nie mieści. Jak oni moga mieć w nazwie "Maryja"? Są pełni nienawiści do zachodu, lewicy, tvn... i wszystkich którzy wyznają inna wiarę,. Gdzie jest miłosierdzie i miłość bliźniego? Widziałem w TV jak na jakimś spotkaniu słuchaczy padają hasła z ust starszych ludzi (bo tylko tacy słuchaja RM) adresowane do dziennikarzy tyopu "Wyp*** stąd masońska telewizjo..." Co się dzieje? przecież tak być nie może, Czy oni maja poparcie kościoła polskiego? To jest fanatyzm, Nie wiem zkąd O. Rydzyk ma tyle charyzmy ale powinien ją inaczej wykorzystać niz przez omamianie starszych ludzi (takich w końcu najłatwiej omamić/oszukać)


Śr paź 05, 2005 14:44
Zobacz profil
Post 
Moja opinia jest CAŁKOWICIE negatywna.....

Tak samo jak negatywny stał sie mój stosunewk do abp Leszka Sławoja-Głódzia, który na pytanie dziennikarza odnosnie RM powiedział by "nie wtracał sie nie w swoje sprawy"
Bezczelnośc tego purpurata osiaga apogeum....Ja rozumiem, ze on przez długi czas był wojskowym kapelanem, ale wojsko chyba aż tak mocno nie ogłupia...chociaz z trepami róznie bywa.


Śr paź 05, 2005 14:49

Dołączył(a): Pn sty 03, 2005 21:25
Posty: 7301
Post 
Na Forum istnieje już kilka tematów na temat Radia Maryja, nie widzę potrzeby tworzenia kolejnego. Oto kilka z nich:
viewtopic.php?t=150
viewtopic.php?t=2625
viewtopic.php?t=1415

Pozdrawiam :)

_________________
Czuwaj i módl się bezustannie,
a czyń to dla Boga, dla ludzi i dla samego siebie.
Nie ma piękniejszego zadania,
które zostałoby człowiekowi dane do wypełnienia,
niż kontemplacja.

P. M. Delfieux


Śr paź 05, 2005 15:38
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 3 ] 

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL