Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest N maja 26, 2024 0:02



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 62 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
 Likwidacja Teatru Telewizji przez PO 
Autor Wiadomość
Post Likwidacja Teatru Telewizji przez PO
Trwa odmóżdżanie społeczeństwa.
Jakie są telewizje komercyjne każdy wie.
Teraz przyszła kryska na Matyska i zamiast teatru telewizja publiczna serwuje nam Zagubionych.
Widocznie PO liczy na poklask lemingów, bo to oni uwielbiają taki repertuar który nie wymaga angażowania mózgów.


Pt sty 28, 2011 17:03
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sie 11, 2009 12:34
Posty: 837
Lokalizacja: mazowsze
Post Re: Likwidacja Teatru Telewizji przez PO
słyszałem , od kolegi ze PO , to na usługach masoneri światowej jest , więc nic dziwnego, że takie rzeczy wyczynia
módlmy się za nich

_________________
1 KOR 13


Pt sty 28, 2011 17:18
Zobacz profil
Post Re: Likwidacja Teatru Telewizji przez PO
Metanoia, a... kolega to z PO, czy od masonow, ze tak dobrze poinformowany?


Pt sty 28, 2011 17:23
Post 
Heh! A czy to ważne? Masoni to najlepsza tajna organizacja na świecie: o żadnej innej nie wiadomo wszak tak wiele...


Pt sty 28, 2011 17:27
Post Re: Likwidacja Teatru Telewizji przez PO
No to na temat.
Jako ze ja mediow unikam, prosilabym autora watku o jakis link na potwierdzenie prawdziwosci informacji.
Czy to moze kolejna plotka z kregow "lepiej poinformowanych"? I kolejny watek o niczym, byle nielubianej jednej partii dolozyc?


Pt sty 28, 2011 17:29
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 17, 2006 18:47
Posty: 12979
Post Re: Likwidacja Teatru Telewizji przez PO
Panowie Osiris i Metanoja tu na początku sieją zbyt dużo obaw. Ja nigdy chyba nie oglądałem teatru telewizji, ale nie czuje się przygłupem. Jasne że jeśli powody miałby być nieuzasadnione to można mieć żal, ale społeczeństwo od tego nie zgłupieje. A podobnie jak Kamala też prawie nie oglądam tv i żyje.
No i na koniec o tej Masonerii, myślę że trafnie ujął to Liam. Po czym poznać teorię spiskową? Po tym że mówimy o rzeczach tajnych za rozpowszechnienie których grozi śmierć które grozi śmierć. Mówimy znaczy znamy najtajniejsze tajemnice i dzielimy się nimi co niewątpliwie sprawia że już wielokrotnie powinniśmy ginąć.

_________________
Pozdrawiam
WIST


Pt sty 28, 2011 17:35
Zobacz profil
Post Re: Likwidacja Teatru Telewizji przez PO
Cytuj:
Apel „Rz" o przywrócenie rangi telewizyjnej scenie podpisało ponad 2 tysiące osób. TVP nie reaguje

Władze telewizji zdecydowały, że w styczniu i lutym będzie tylko po jednej emisji teatralnego spektaklu. Decyzję tę oprotestowują codziennie kolejne osoby, dopisując pełne emocji komentarze do naszego apelu. Świadczy to, że Teatr TV ma wiernych widzów. Wśród podpisanych są twórcy kultury, tłumacze, literaci, reżyserzy, m.in.: Krzysztof Zanussi, Laco Adamik, Juliusz Machulski, Maria Zmarz-Koczanowicz, Janusz Zaorski.

– Teatr Telewizji był pewnym dowodem demokratyzacji kultury, narzędziem, dzięki któremu kultura wysoka, ta z najwyższej półki, docierała do oddalonych miejsc – mówi Krzysztof Zanussi. – Ta misja jest nadal aktualna wobec bardzo niepokojącego pustynnienia w naszym życiu kulturalnym. Widać, że istnieje rosnąca presja rynku i malejące poczucie misji. Utrata Teatru Telewizji byłaby szczególnie dotkliwa.

Jego rola konsekwentnie marginalizowana jest od lat. Z kilku pasm pozostało już tylko jedno, najstarsze – poniedziałkowe. Pogodzenie się z jego zniknięciem oznacza zgodę na zamknięcie na kłódkę Teatru TV w ogóle. Decyzja o zastąpieniu Teatru Telewizji amerykańskim serialem "Zagubieni" nie przyniosła spodziewanej poprawy oglądalności, która była ponoć podstawowym motywem działania telewizyjnych władz. Mimo to nie wycofują się z niej. – Telewizja państwowa powinna dobrze wiedzieć, że ma być inna niż komercyjne – mówi Juliusz Machulski. – Jeśli się do nich upodobni, to może w ogóle już nie będzie powodu, by cokolwiek w niej oglądać. Mówię m.in. o grupie ludzi zwanej inteligencją. Tylko że mam też smutne przeczucie, że nie są to ci, na których komuś dziś w tym kraju zależy.

Brak pieniędzy na teatr władze telewizji tłumaczą spadkiem wpływów abonamentowych, ale ustawa nie reguluje, z jakich środków Teatr Telewizji będzie finansowany – abonamentowych czy reklamowych. W oficjalnie dostępnym raporcie widnieje czarno na białym, że w 2009 roku np. na programy polityczne wydano 41,5 miliona złotych, a na audycje dla rolników – prawie 9 milionów. Teatr TV otrzymał prawie 11 milionów złotych. Zastanawia konsekwencja, z jaką kolejni decydenci z Woronicza unikają ujawnienia okoliczności decyzji.


http://www.rp.pl/artykul/2,600900_Ratuj ... izji-.html


Pt sty 28, 2011 17:36
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 27, 2009 14:07
Posty: 8227
Post Re: Likwidacja Teatru Telewizji przez PO
osiris napisał(a):
Teraz przyszła kryska na Matyska i zamiast teatru telewizja publiczna serwuje nam Zagubionych.
Widocznie PO liczy na poklask lemingów, bo to oni uwielbiają taki repertuar który nie wymaga angażowania mózgów.
Jeśli nie rozumiesz fabuły Zagubionych, to nie musisz od razu jego fanów nazywać bezmózgami i lemingami
(nie jestem jakimś zagorzałym fanem tego serialu, ale bardzo nieładnie napisałeś, więc zwróciłem ci uwagę).

_________________
The first to plead is adjudged to be upright,
until the next comes and cross-examines him.

(Proverbs 18:17)

Słuszna decyzja podjęta z niesłusznych powodów może nie być słuszna.
(Weatherby Swann)

Ciemny lut to skupi.
(Bardzo Wielki Elektronik)


Pt sty 28, 2011 17:38
Zobacz profil
Post Re: Likwidacja Teatru Telewizji przez PO
No tak kacperek29, to ja przeczytalam w twoim tekscie, ze upadek Teatru TV trwa od lat, zawdziecza on to kolejnym decydentom z Woronicza, ale na razie nie widze, ze to PO zamyka Teatr TV na zawsze.

No ale "pewne dobrze poinformowane kregi", w ktorych obraca sie osiris, jak widac wiedza lepiej. I zrodel podawac nie musi....


Pt sty 28, 2011 17:40
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sie 11, 2009 12:34
Posty: 837
Lokalizacja: mazowsze
Post Re: Likwidacja Teatru Telewizji przez PO
kolega mi powiedzial o tych masonach, bo sie naogladał filmików na youtube np . wezwanie do przebudzenia
powiedział mi tez , że stworzono socjotechnike do wysmiewania teori spiskowych, zeby ludzi oszukać
w sumie to dla mnie swierzy temat jeszcze nie zbadany i niezweryfikowany, ale napewno cos w tym jest, co da samej masonerii , to nie ma wątpliwości , że istnieje i działa przeciw ludziom i KRK
Ja telewizje czasem ogladam i wolałbym obejrzec teatr telewizji, a nie newageowską trucizne pod tytułem "Zagubieni" .

_________________
1 KOR 13


Pt sty 28, 2011 17:49
Zobacz profil
Post Re: Likwidacja Teatru Telewizji przez PO
Metanoia, tak z reka na sercu: kiedy ostatni raz ogladales Teatr Telewizji?
Brakuje ci go? Ogladales systematycznie? Znasz najlepsze przedstawienia?
Czy po prostu przeczytales haslo osirisa w tytule "Likwidacja (...) przez PO", zadzialalo na ciebie jak plachta na byka i postanowiles sie dolozyc do akcji anty-POwskiej, obojetnie, czy ma ona uzasadnienie, czy nie?
Bo "kolega ma jakies-tam zdanie o PO"....
A ty?


Pt sty 28, 2011 17:54
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sie 11, 2009 12:34
Posty: 837
Lokalizacja: mazowsze
Post Re: Likwidacja Teatru Telewizji przez PO
nie ogladam teatru telewizji i nie jestem jego fanem, ale jest dla mnie lepszy niz "Zagubieni"

o PO nie mam dobrego zdania i nie widze potrzeby bronienia PO

_________________
1 KOR 13


Pt sty 28, 2011 18:04
Zobacz profil
Post Re: Likwidacja Teatru Telewizji przez PO
Elbrus napisał(a):
osiris napisał(a):
Teraz przyszła kryska na Matyska i zamiast teatru telewizja publiczna serwuje nam Zagubionych.
Widocznie PO liczy na poklask lemingów, bo to oni uwielbiają taki repertuar który nie wymaga angażowania mózgów.
Jeśli nie rozumiesz fabuły Zagubionych, to nie musisz od razu jego fanów nazywać bezmózgami i lemingami
(nie jestem jakimś zagorzałym fanem tego serialu, ale bardzo nieładnie napisałeś, więc zwróciłem ci uwagę).



Ja bardzo lubiłem (do czasu) ten serial lecz uważam iż ma on swoje miejsce w ramówce.
Teatr oglądałem często za komuny a teraz nie mam czasu co nie przeszkadza mi stanąć w jego obronie.
Nie chodzę także do teatru ale murem stanę jeżeli okaże się że władza będzie je przerabiać na dyskoteki.
Było tyle ataków ze strony PO na TVP za brak misji a teraz okazuje się że kiedy PO przejęło TVP misji będzie jeszcze mniej.
Znów hipokryzja wyłazi - tym razem - z każdego kąta ekranu.

W następny poniedziałek będzie wpierw jakiś film o szeryfie a potem Zagubieni.
Jakież to głębokie treści będzie nam przekazywać PO w miejsce teatru.


Pt sty 28, 2011 18:38
Post Re: Likwidacja Teatru Telewizji przez PO
Osiris w styczniu i w lutym według artykułu Rzeczpospolitej będzie po 1 emisji Teatru.

31 stycznia 2011, godz. 21:25
Teatr Telewizji - Napis

W lutym możliwe, że też będzie po koniec miesiąca.


Pt sty 28, 2011 18:51
zbanowany na stałe
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sie 22, 2008 10:34
Posty: 3243
Post Re: Likwidacja Teatru Telewizji przez PO
Cytuj:
Trwa odmóżdżanie społeczeństwa.

Zeczywiscie! Osiris, a moze moglbys na tej podstawie jakas rente, zapomoge dostac? :D
Cytuj:
słyszałem , od kolegi ze PO , to na usługach masoneri światowej jest ,

Kurde, Ty to masz dobrze! Ktos Ci wszystko na zlotym talerzu poda, jak Benderowi w "Zlotym cieleciu". Ja musze sam szukac, weryfikowac, podejmowac wlasne decyzje. Ty to masz dobrze!
Z jednej strony ludzie nie chca placic abonamentu, przeciez abonament to zlodziejstwo! Z innej maja pretensje, ze kultura spada na twarz. Przeciez kultura jak religia - TO KOSZTUJE! :)
Niebawem TV zmieni sie calkowicie. Wlasciwie juz sie zmienila. Nie wiem jak jest w Polsce. Moja rodzina ma mozliwosc patrzenia na to co sobie wybiera i chyba o to chodzi.
Przypuszczam, ze nastepny temat osirisa bedzie o sznurowkach. Za PiSu mozna bylo kupic kolorowe, dzisiaj, za PO wylacznie czarne. Zle sie dzieje w panstwie polskim! :D

_________________
Lecz początki, potem i leki nie pomogą. Owidiusz


So sty 29, 2011 2:11
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 62 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL