Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest N maja 12, 2024 23:34



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 701 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 47  Następna strona
 Co Myslicie o Muzyce Metalowej ???? 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr cze 23, 2004 4:34
Posty: 1814
Post 
baranek napisał(a):
ale również propagowanie przemocy i przekleństw


To tak jak na meczach piłkarskich...i co z tego wynika ??

pzdr ;-)

_________________
http://www.odnowa.jezuici.pl/


Pn lut 07, 2005 17:21
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 26, 2004 23:12
Posty: 1036
Post 
Ludzie słuchający muzyki metalowej chcą sie w jakis sposób wyrożnic. Już niedługo prawdziwym wyrożnieniem będzie bycie zwyklym czlowiekiem wśród rzesz metali, gothów, hip-hapow etc.

Swoją drogą wszystko to jest takie... tandetne. Czy tak ciężko jest znaleźć sposób realizacji własnego "JA" czy musicie sie poslugiwać tandetnymi schematami ?

Już teraz wstyd mi przyznac, że jestem normalny...

zdroofko

_________________
Jestem człowiekiem i jedyne czego mogę być pewny, to świadomość mojego istnienia. Jakakolwiek teza wygłoszona ponadto staje się dogmatem. Nie bądźmy niczego pewni, bo stworzymy kolejną religię.


Pn lut 07, 2005 23:42
Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr cze 23, 2004 4:34
Posty: 1814
Post 
qrczak7 napisał(a):
Ludzie słuchający muzyki metalowej chcą sie w jakis sposób wyrożnic.


To ja najwidoczniej jestm odmieńcem....ciekawe no... :P

qrczak7 napisał(a):
Swoją drogą wszystko to jest takie... tandetne. Czy tak ciężko jest znaleźć sposób realizacji własnego "JA" czy musicie sie poslugiwać tandetnymi schematami ?


Możesz to tandeciarstwo jakoś rozwinąć ? O ci Ci właściwie biega ?

pzdr ;-)

_________________
http://www.odnowa.jezuici.pl/


Wt lut 08, 2005 7:39
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 26, 2004 23:12
Posty: 1036
Post 
Cytuj:
Możesz to tandeciarstwo jakoś rozwinąć ? O ci Ci właściwie biega ?

Takie staranie się bycia innym (oryginalnym) na siłę. Nie ma nic bardziej tandetnego.

Cytuj:
To ja najwidoczniej jestm odmieńcem

A uważasz, że większa część ludzkości słucha takiej muzyki ? Wobec tego siłą rzeczy jesteś inny.

zdroofko

_________________
Jestem człowiekiem i jedyne czego mogę być pewny, to świadomość mojego istnienia. Jakakolwiek teza wygłoszona ponadto staje się dogmatem. Nie bądźmy niczego pewni, bo stworzymy kolejną religię.


Wt lut 08, 2005 9:25
Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr cze 23, 2004 4:34
Posty: 1814
Post 
qrczak7 napisał(a):
Takie staranie się bycia innym (oryginalnym) na siłę. Nie ma nic bardziej tandetnego.


Tzn mówisz o metalach tak ? No i znów generalizujesz tak, że aż oczy bolą...wrzucając wszsytkich do jednego wora to niby jaki masz w tym cel ?

Cytuj:
A uważasz, że większa część ludzkości słucha takiej muzyki ? Wobec tego siłą rzeczy jesteś inny.


Nie zrozumiałeś mnie Qrczak, jakbyś mnie spotkał na ulicy pomyślałbyś że mogę być kimkolwiek, ale na pewno nie metalem :P

pzdr ;-)

_________________
http://www.odnowa.jezuici.pl/


Wt lut 08, 2005 9:46
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lis 11, 2004 17:36
Posty: 24
Post 
Jesli metale sa tandetni, to co o skejtach powiesz???


Śr lut 09, 2005 8:43
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr cze 23, 2004 4:34
Posty: 1814
Post 
Jeśli skejci są tandetni to co powiesz o dresach ?

I tak można w kółko...tylko po co taka dyskusja ?

pzdr ;-)

_________________
http://www.odnowa.jezuici.pl/


Śr lut 09, 2005 8:45
Zobacz profil
Post 
nospheratu !
Rodzice podejmując się trudu wychowania zawsze starają się dać dziecku z siebie to, co uważają za najlepsze i możliwie jak najlepiej przygotowac do dorosłego, samodzielnego życia.
Po to, by dobrze przygotować do samodzielnego dorosłego życia - muszą czasem coś i od dziecka wymóc. A nie może sprawnie i dobrze działać żadna instytucja w momencie, gdy nie ma posłuchu ...
Jeżeli zatem z domu wyniosą posłuch i respekt do przełożonych - to tym łatwiej będzie im się przystosować do odpowiedzialnego życia jako osoby dorosłej ...
A czy wyrazem "dorosłości" jest robienie tego, na co ma się ochotę - bez liczenia się ze zdaniem innych - czy też umiejętność wspólnej praca w dobrze zgranym zespole osób :co:
Czy wyrazem "dorosłości" jest działanie na przekór przełożonym :co:

Podobnie z "metalem" - jeżeli niesie on treści przeciwne Bogu (takie sprawy jak: dobro, Miłość, Sprawiedliwość i td.) to czy suchanie (bądź powielanie) treści przeciwnych (szczególnie satanistycznych) jest to naprawdę dobra droga :co:
Sam "metal" jako taki nie jest ani dobry ani zły. Niesie ze sobą określoną linię melodyczną, która przypada do gustu - lub nie.
Ważna jest zatem treść słów i zachowań, jakie ze sobą niesie ...
Jeżeli niesie ze sobą przemoc i agresję - to należy te treści wyeliminować
Jeżeli niesie ze sobą umilowanie pokoju, dobro i miłość - to nic, tylko takie teści pochwalać ...
A z tego, co widzać - "metal" niesie ze sobą bardzo często (choć nie zawsze ! ) treści, których pochwalać raczej nie można ... :-(

qrczak7
A dlaczego nie wyróżniać się - schludnością, ogładą, czystością, miloo0siernym podejściem do innych ??


So lut 12, 2005 19:43
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So sty 29, 2005 15:56
Posty: 1576
Post 
ddv163
Nie miałem na celu poniżania roli wychowawczej rodziców ani nic z tych rzeczy. Chodziło mi tylko o skrajnie radykalne formy wychowania.

Możesz uważać, że metal niesie negatywne przesłanie (Bardzo Duże Uogólnienie :-( ). Tylko czy takie poglądy usprawiedliwiają mieszanie tej muzyki z błotem?

pzdr

_________________
Mors dicit


So lut 12, 2005 21:10
Zobacz profil
Post 
Sam lubię posłuchać czasem metalu - choćby dla jego linii melodycznej.
Cenię fachowość - i dlatego podziwiam umiejętności techniczne muzyków...
Ale - równie dobrze mogę z tego, co słyucham wyeliminować muzykę np. grupy K(...) na rzecz np. PS. 150 ...


N lut 13, 2005 9:18
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So sty 29, 2005 15:56
Posty: 1576
Post 
Racja, tylko w każdym gatunku znajdzie się margines który psuje wizerunek wszystkim pozostałym zespołom.

_________________
Mors dicit


N lut 13, 2005 11:15
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 26, 2004 23:12
Posty: 1036
Post 
Cytuj:
qrczak7
A dlaczego nie wyróżniać się - schludnością, ogładą, czystością, miloo0siernym podejściem do innych

O tym pisałem Dedusiu. O tym jak tandetne jest wyróżnianie sie na silę, powinniśmy imponować tym co w nas najlepsze, a nie najdziwniejsze.

zdroofko

_________________
Jestem człowiekiem i jedyne czego mogę być pewny, to świadomość mojego istnienia. Jakakolwiek teza wygłoszona ponadto staje się dogmatem. Nie bądźmy niczego pewni, bo stworzymy kolejną religię.


N lut 13, 2005 13:52
Zobacz profil WWW
Post 
Czyżbyś zatem, kurczaczku uważał za "tandetne" schludność, miłosierdzie, ogładę i czystość - zaś za "naturalne" - zaprzeczanie tym cechom :o


N lut 13, 2005 14:15
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 26, 2004 23:12
Posty: 1036
Post 
Nie rozumiemy sie Dedusiu. Moje stanowisko jest identyczne z Twoim. Niepotrzebnie się zacietrzewiasz.

Zdroofko

_________________
Jestem człowiekiem i jedyne czego mogę być pewny, to świadomość mojego istnienia. Jakakolwiek teza wygłoszona ponadto staje się dogmatem. Nie bądźmy niczego pewni, bo stworzymy kolejną religię.


N lut 13, 2005 15:28
Zobacz profil WWW
Post 
Daleki jestem od zacietrzewienia ;)
Niektóre posty po prostu mnie bawią :P


N lut 13, 2005 16:21
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 701 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 47  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL