Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pt maja 17, 2024 21:35



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7383 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 489, 490, 491, 492, 493
 Wzajemne uwagi - między użytkownikami 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Śr kwi 18, 2018 8:59
Posty: 1559
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Idący napisał(a):
Uważam, że zaślepiony jesteś nienawiścią i nienawistną wobec Kościoła propagandą.

Uważasz, że powinienem powiadomić prokuraturę, że się wstydzę i powinienem prywatnie iść do lekarza, że jestem zaślepiony nienawiścią do Kościoła jak i nienawistną propagandą wobec Kościoła. Kto wgrał ci ten kodeks, na podstawie którego wyrażasz takie opinie o mnie? W czym jesteś lepszy ode mnie? Tym, że po wyluzowaniu miałeś objawienie:
Idący napisał(a):
Objawienie, zawsze myślałem, że tylko kobiety mogą być księżmi.
Przyznać muszę, że co prawda nie w całości lecz w części się spełnia. Ale czy jedno objawienie upoważnia ciebie do bycia lepszym?
Idący napisał(a):
To chore, taka nienawiść do księży.
To nie nienawiść, mylisz pojęcia, to zwracanie uwagi na to, co pod przykrywką sutanny wyprawiają co niektórzy kapłani. W jaki sposób wykorzystują zaufanie najbardziej niewinnych - dzieci.
Piszesz o homoseksualistach, tak, masz rację to problem Kościoła. Około 30 % księży to homoseksualiści. Nie wiem czy widział go św.Jan Paweł II, dostrzega to niepokojące zjawisko Papież Franciszek:
Papież zmartwiony homoseksualizmem wśród księży i zakonników


Cz maja 02, 2024 18:44
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr wrz 09, 2015 13:51
Posty: 697
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Dalszy ciąg obsesji. Nienawiść nieskrywana, co gorsza pokrętnie tłumaczone troską o dobro. Obsesyjne zarzucanie Kościołowi wszelakiego zła jest przejawem nienawiści. Brak zauważania dobra też o tym świadczy.
Jedno Ciebie tłumaczy i pozwala lepiej zrozumieć. Ten kompleks niższości zapewne powoduje agresję. Brak poczucia własnej wartości jest wyleczalny. To żaden wstyd. Uwierz mi, że jest sens podjąć terapię. Dla własnego zdrowia.

_________________
Wierzący chrześcijanin, w szczególności katolik to ktoś,
kto codziennie i permanentnie stara się być coraz lepszym.


Pt maja 03, 2024 8:51
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr kwi 18, 2018 8:59
Posty: 1559
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Idący napisał(a):
Nienawiść nieskrywana, co gorsza pokrętnie tłumaczone troską o dobro. Obsesyjne zarzucanie Kościołowi wszelakiego zła jest przejawem nienawiści. Brak zauważania dobra też o tym świadczy.

Idący, publiczne ujawnione przez Papieża zmartwienie homoseksualizmem wśród księży i zakonników nazywasz obsesją i przejawem nienawiści? Mam wrażenie, że troszeczkę cię poniosło. Najwidoczniej, jako głowa Kościoła uważa, że nie sposób w obecnych czasach stosować zasady pani Dulskiej. Zło należy nazwać złem, wszem i wobec. Na kłamstwie niczego trwałego nie można zbudować. Poza tym, w obecnych czasach jest coraz ciężej ukryć zepsucie jakie ma miejsce w wielu wspólnotach chrześcijańskich i nie tylko.
Spójrz na ten problem bez emocji. Ksiądz zostaje księdzem, po zaakceptowaniu przez grono ludzi, a człowiek, jak to człowiek, jest omylnym.


Pt maja 03, 2024 9:53
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 7383 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 489, 490, 491, 492, 493

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL